راهنمای نوبت دهی

جستجوی سریع نوبت

با کلیک در کادرانتخاب تخصص، لیست تمام تخصص های پزشکان نمایش داده می شود که می توانید تخصص مورد نظر را انتخاب نموده تا لیست تمام پزشکان آن تخصص نمایش داده شود؛ در مرحله بعد، با انتخاب پزشک مورد نظر، جدول نوبت های آن پزشک نمایش داده می شود که می توانید روز و ساعت نوبت مورد نظر را انتخاب نمایید.

جستجوی پیشرفته

در بخش جستجوی پیشرفته، می توانید با انتخاب تاریخ دقیق و یا نوع بیمه طرف قرارداد پزشکان، همراه با انتخاب تخصص پزشک، به شکل دقیق تری پزشک مورد نظر را جستجو نمایید.

نکات مهم

  • ذکر نام و نام خانوادگی دقیق و شماره دقیق تلفن همراه، برای ثبت نوبت الزامی می باشد.
  • بعد از ثبت نهایی نوبت، یک پیامک شامل مشخصات نوبت و کد رهگیری نوبت، همزمان برای کاربر و منشی پزشک پیامک خواهد شد که در زمان مراجعه به مطب، هماهنگی نوبت با ارائه این کد رهگیری به منشی، صورت می گیرد.
  • برای پرداخت ویزیت به صورت اینترنتی، نیاز به کارت بانکی که رمز دوم آن فعال باشد دارید.
  • لازم به ذکر است چنانچه رمز دوم کارت خود را دریافت نکرده اید ، برای انتخاب رمز دوم خود کافی است یکبار به یکی از دستگها‌های خود پرداز ( ATM ) بانک صادر کننده کارت خود بروید و با انتخاب گزینه تغییر رمز دوم کارت و یا تغییر رمز اینترنتی ، اقدام به انتخاب آن بکنید.

فرآيند پرداخت اينترنتي

 سامانه شیراز پزشک با بانک ملت قرارداد دارد و از درگاه بانک ملت استفاده می کند؛ به اين ترتيب شما پس از اطمينان از نوبت مورد نظر خود مي توانيد هزینه آن را به صورت آنلاين پرداخت نماييد. در صفحه پرداخت اينترنتي 4 پارامتر کارت بانکي از شما پرسيده مي شود که در عکس زير کنارشان ستاره قرمز زده شده است.

1) شمازه ۱۶ رقمی‌کارت خود که روی آن درج شده است

2) رمز دوم و یا رمز اینترنتی کارت خود

3) کد اعتبارسنجی کارت خود یا همان CVV2 که ۳ یا ۴ رقم است و معمولا جلو یا پشت کارت درج می‌شود

4) تاریخ انقضای کارت خود که روی آن درج شده

             

                

با چه کارت هايي مي توان خريد اينترنتي کرد؟

کارت بانک هاي ملت،ملي، صادرات، پارسيان،مسکن، رفاه کارگران، سرمایه ، انصار ،سامان، اقتصاد نوين، پاسارگاد، کشاورزي، توسعه صادرات و صنعت و معدن و بانک سينا امکان خريد اينترنتي دارند

کارت های شتابی که قابلیت خرید اینترنتی دارند، علاوه بر شماره کارت 16رقمی، دارای شماره رمز اینترنتی و نیز کد CVV2 و تاریخ انقضاء هستند.


 افراد آنلاین :  10 نفر
 بازدید امروز : 69 بازدید
 بازدید دیروز : 2339 بازدید
 بازدید کل : 2263336 بازدید
راهنمای سایت درباره ما ثبت نام
ورود    
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید